filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Robert
2008
http://www.filmakademiet.dk
Duńska Akademia Filmowa
Data wręczenia nagród:
3 lutego
Robert
Najlepszy film
wygrane
Sztuka płakania
(2006)
Peter Schønau Fog
,
Thomas Stenderup
Jedenastoletni Allan próbuje zjednoczyć rodzinę, którą tyranizuje pogrążony w depresji ojciec.
nominacje
Biała noc
(2007)
Jannik Johansen
,
Morten Kaufmann
,
Birgitte Skov
Daisy Diamond
(2007)
Jonas Frederiksen
,
Simon Staho
Echo
(2007)
Anders Morgenthaler
,
Sarita Christensen
Zupełnie inne love story
(2007)
Ole Bornedal
,
Michael Obel
Najlepsza aktorka
wygrane
[Noomi Rapace]
Noomi Rapace
jako Anna w filmie
Daisy Diamond
(2007)
nominacje
Rikke Louise Andersson
Biała noc
(2007)
Bodil Jørgensen
Chcę do domu
(2007)
Julie Kolbech
Sztuka płakania
(2006)
Paprika Steen
Zastępstwo
(2007)
Najlepszy aktor
wygrane
[Lars Brygmann]
Lars Brygmann
jako Ulrich Nymann w filmie
Biała noc
(2007)
nominacje
Kim Bodnia
Echo
(2007)
Søren Pilmark
Jak się ich pozbyć?
(2007)
David Dencik
Poza miłością
(2007)
Anders W. Berthelsen
Zupełnie inne love story
(2007)
Najlepsza aktorka drugoplanowa
wygrane
[Hanne Hedelund]
Hanne Hedelund
jako Matka w filmie
Sztuka płakania
(2006)
nominacje
Trine Dyrholm
Daisy Diamond
(2007)
Karen-Lise Mynster
Poza miłością
(2007)
Ellen Hillingsø
Święta Karli
(2007)
Charlotte Fich
Zupełnie inne love story
(2007)
Najlepszy aktor drugoplanowy
wygrane
[Jesper Asholt]
Jesper Asholt
jako Ojciec w filmie
Sztuka płakania
(2006)
nominacje
Morten Grunwald
Biała noc
(2007)
Kristian Halken
Święta Karli
(2007)
Ulrich Thomsen
Zastępstwo
(2007)
Nikolaj Lie Kaas
Zupełnie inne love story
(2007)
Najlepszy reżyser
wygrane
[Peter Schønau Fog]
Peter Schønau Fog
Sztuka płakania
(2006)
nominacje
Simon Staho
Daisy Diamond
(2007)
Anders Morgenthaler
Echo
(2007)
Nikolaj Arcel
Wyspa zbłąkanych dusz
(2007)
Ole Bornedal
Zupełnie inne love story
(2007)
Najlepszy scenariusz oryginalny
wygrane
Sztuka płakania
(2006)
Bo Hr. Hansen
Jedenastoletni Allan próbuje zjednoczyć rodzinę, którą tyranizuje pogrążony w depresji ojciec.
nominacje
Biała noc
(2007)
Jannik Johansen
,
Anders Thomas Jensen
Daisy Diamond
(2007)
Simon Staho
,
Peter Asmussen
Echo
(2007)
Anders Morgenthaler
,
Mette Heeno
Zupełnie inne love story
(2007)
Ole Bornedal
Najlepsza charakteryzacja
wygrane
Wyspa zbłąkanych dusz
(2007)
nominacje
Daisy Diamond
(2007)
Kamilla Egenfelt
Echo
(2007)
Henrik Steen
Zastępstwo
(2007)
Elisabeth Bukkehave
Zupełnie inne love story
(2007)
Elisabeth Bukkehave
Najlepsza muzyka
wygrane
Sztuka płakania
(2006)
Karsten Fundal
Jedenastoletni Allan próbuje zjednoczyć rodzinę, którą tyranizuje pogrążony w depresji ojciec.
nominacje
Cecilie
(2007)
Trond Bjerknes
Echo
(2007)
Henrik Lindstrand
Święta Karli
(2007)
Jeppe Kaas
Wyspa zbłąkanych dusz
(2007)
Jane Antonia Cornish
Najlepsza piosenka
wygrane
Święta Karli
(2007)
Karlas chce świętować Boże Narodzenie z całą rodziną. Jednak nie będzie to łatwe, ponieważ jej rozwiedzeni rodzice się nie znoszą.
nominacje
Cecilie
(2007)
"Hand Of Faith", wyk. Kira Skovand i The Kindred Spirits
Jak się ich pozbyć?
(2007)
"Let's Get Rid Of The Others", wyk. Sanne Graulund
Poza miłością
(2007)
"You Can't Say No Forever" , wyk. Lacrosse
Zwolnienie warunkowe
(2007)
"Jeg er en af de få, der er mange af", wyk. Kim Larsen (I)
Najlepsza scenografia
wygrane
Wyspa zbłąkanych dusz
(2007)
Niels Sejer
nominacje
Biała noc
(2007)
Charlotte Bech
Młode lata Eryka Nietzschego
(2007)
Søren Gam
Sztuka płakania
(2006)
Søren Krag Sørensen
Zastępstwo
(2007)
Marie í Dali
,
Rie Lykke
Najlepsze efekty specjalne / oświetlenie
wygrane
Wyspa zbłąkanych dusz
(2007)
nominacje
Cecilie
(2007)
Thomas Dyg
Czarna Madonna
(2007)
Michael Holm (II) i Hummer Høimark
Koszmar pokoju 205
(2007)
Morten Jacobsen (I), Thomas Foldberg i Michael Holm (II)
Zastępstwo
(2007)
Daniel Silwerfeldt
Najlepsze kostiumy
wygrane
Sztuka płakania
(2006)
Margrethe Rasmussen
Jedenastoletni Allan próbuje zjednoczyć rodzinę, którą tyranizuje pogrążony w depresji ojciec.
nominacje
Cecilie
(2007)
Maria Gyllenhoff
Wyspa zbłąkanych dusz
(2007)
Marie Flyckt
Zastępstwo
(2007)
Ole Kofoed
Najlepsze zdjęcia
wygrane
Zupełnie inne love story
(2007)
Dan Laustsen
nominacje
Echo
(2007)
Kasper Tuxen
Sztuka płakania
(2006)
Harald Gunnar Paalgard
Wyspa zbłąkanych dusz
(2007)
Rasmus Videbæk
Zastępstwo
(2007)
Dan Laustsen
Najlepszy dźwięk
wygrane
Wyspa zbłąkanych dusz
(2007)
Hans Christian Kock
,
Claus Lynge
nominacje
Cecilie
(2007)
Bjørn Vidø
,
Gregers Kjar
Zastępstwo
(2007)
Nino Jacobsen
Zupełnie inne love story
(2007)
Nino Jacobsen
Najlepszy film dla dzieci / familijny
wygrane
Wyspa zbłąkanych dusz
(2007)
Meta Louise Foldager Sørensen
,
Nikolaj Arcel
,
Sarita Christensen
nominacje
Święta Karli
(2007)
Charlotte Sachs Bostrup
,
Mikael Chr. Rieks
,
Thomas Heinesen
Zaginiony skarb templariuszy II
(2007)
Giacomo Campeotto
,
Mie Andreasen
,
Tivi Magnusson
Zastępstwo
(2007)
Ole Bornedal
,
Michael Obel
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Milosevic przed sądem
(2007)
Michael Christoffersen
,
Mette Heide
Najlepszy krótkometrażowy film dokumentalny
wygrane
Verden i Danmark
(2007)
Max Kestner
,
Helle Faber
Najlepszy montaż
wygrane
Zupełnie inne love story
(2007)
Anders Villadsen
nominacje
Echo
(2007)
Theis Schmidt
Wyspa zbłąkanych dusz
(2007)
Mikkel E.G. Nielsen
Zastępstwo
(2007)
Thomas Krag
Nagroda Publiczności
Zdobywca
wygrane
Sztuka płakania
(2006)
Peter Schønau Fog
Jedenastoletni Allan próbuje zjednoczyć rodzinę, którą tyranizuje pogrążony w depresji ojciec.
Wyróżnieni w roku 2008
Sztuka płakania
(
8/11
)
Wyspa zbłąkanych dusz
(
5/10
)
Zupełnie inne love story
(
2/10
)
Daisy Diamond
(
1/6
)
Biała noc
(
1/6
)
Święta Karli
(
1/5
)
Milosevic przed sądem
(
1/1
)
Verden i Danmark
(
1/1
)
Zastępstwo
(
0/10
)
Echo
(
0/8
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.