PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11736}

Bez śladu

Without a Clue
7,2 1 437
ocen
7,2 10 1 1437
Bez śladu
powrót do forum filmu Bez śladu

Udana parodia

ocenił(a) film na 8

To dr. Watson rozwiązuje wszystkie afery kryminalne, a nie Sherlock Holmes. Z takiego prostego założenia wyszli twórcy "Bez śladu". A to bardzo udana parodia. Nie wyśmiewa się z przygód słynnego bohatera, parodiuje z szacunkiem, a przy tym jest bardzo zabawna. Nie zawiedli aktorzy, ani scenariusz. 8/10

użytkownik usunięty
Misiu

super komedia
kapitalna swietnie zagrana i zrobiona komedia przygodowa.michael caine i ben kingsley przezabawni. lysette anthony urocza, i jeffrey jones jako lestrade komiczny.goraco polecam!!!!!!!!!! czesc

użytkownik usunięty

Mnie też się film podobał. I jeszcze coś - Kingsley ma piękne oczy. Rozmarzyłam się :)

Haha, dla mnie z kolei to Caine, pomimo nie młodzieńczego już wieku, ma (i zawsze miał/mieć będzie) to "coś" - wiec dla każdego coś miłego :-)

ale abstrahując już od damskich uniesień, film faktycznie bardzo udany. Bardzo miła rozrywka na poziomie nadająca się idealnie na ciężki, zimny jesienny wieczór. Również polecam!

Misiu

Bez pardonu powiem, że to najlepsza parodia jaką oglądałem :P

Świetna wizja przygód Sherlocka Holmesa (tym lepsza dla mnie, iż oryginał też kocham). Idealni aktorzy, scenariusz.

11/10 :P

Misiu

"Wyglądam z namiotu i co widzę? Pięciu Mandżurów tańczących rytualny, karaibski taniec." ;-) Wspaniała zabawa.

dekiel69

Mandżuria mi się kojarzy tylko i wyłącznie z dziadkiem Poszepszyńskim :) a film wyjątkowo udany. Zwłaszcza postać prawdziwej "córki" bardzo mnie rozbawiła. Z czystym sumieniem polecam, choć jestem wybredna :)

ocenił(a) film na 9
Misiu

Dobrze prawisz,chleba Ci za to:-) pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones