PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35390}
7,3 11 214
ocen
7,3 10 1 11214
Robin Hood
powrót do forum filmu Robin Hood

Wielki, zapomniany film.

użytkownik usunięty

8/10

Zakupiłem w tym tyg kasete z tym filmem na Allegro i niestety początek ( tak 10 min ) jest momentami w połowie zaśnieżony, ale potem wszystko ok. Filmu nigdy nie oglądałem, dopiero dziś i muszę przyznac ze mimo iż powstał zaraz po śmierci Disneya w wytwórni jego brata jest znakomity. I któż z nas będąc by lisem nie zakochałby się w Lady Marion.<3 :D

ocenił(a) film na 8

I ta muzyka. Stara, dobra magia Disneya.

Madoq

Co do muzyki, to może rzecz gustu, ale mnie bardziej podobała się muzyka z "Królewny Śnieżki", "Pinokia", "Piotrusia Pana" i "Zakochanego kundla", nie wspominając o nowszych filmach jak "Piękna i Bestia", "Król Lew", "Mała Syrenka", "Dzwonnik z Notre Dame".

Co do magii, to moim zdaniem również wcześniejsze filmy Disneya były bardziej magiczne - oprócz wspomnianych to przede wszystkim "Fantazja" i "Alicja w krainie czarów".

ocenił(a) film na 6

Jedyne, co tak smuci mnie w tym filmie, to utrzymywanie idiotycznego i zmyślonego stereotypu chytrego lisa (chytry to jak dla mnie jest PIS, dajcie zwierzakom spokój, ja takich cech lisom bym nigdy nie przypisywał, sam uważam się za futrzaka.) i pewne niedociągnięcia fabuły, zbyt duże zmiany względem legendy i częste błędy historyczne.
A jeśli chodzi o sposób animacji, to tak, wiem, wytwórnia była wówczas w kryzysie, widać też, ile designów zostało wykorzystanych z animacji wcześniejszych (np. Mały John - Baloo w innym kolorze.)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones