Jason ConneryI

Jason Joseph Connery

6,8
512 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Connery

Jako Robin Hood był znacznie lepszy od Micheala Pread'a. Idealnie zagrał. Jesli chodzi o reszte filmów - trudno mi cokolwiek powiedziec i nie wiem czy moj poprzednik ma rację. Aczkolwiek napewno aktorstwem nigdy nie dorówna wielkiemu ojcu.

Yetino

no chyba Ci na mózg coś siadło skoro twierdzisz że był leszy od Pread'a w roli Robina... 3 seria Robina to żenada...i wszyscy tak twierdzą, tylu ludzi nie może sie mylić ...pozdrawiam

Bouddica

to samo, właśnie pomyślałem, co napisałaś pozdrawiam.

Yetino

Nie był lepszy od Michaela, ale ogólnie był w porządku.W dzieciństwie oczywiście uważałam inaczej i nienawidziłam go. Właściwie to negatywnie byłam do niego nastawiona do czasu, kiedy po wielu długich latach obejrzałam wszystkie odcinki ponownie;)Teraz mówię śmiało, że 3 sezon również jest świetny;)Pozdrawiam;)

Mia_Rose

Większość tych ludzi którzy rzekomo nie mogą na niego patrzeć to dziewczęta które nienawidzą gościa za to że był mniej czarujący od poprzednika a trzecia seria serialu była do dupy bo Michael nie zmartwychstał.Gdyby tak się stało to by dopiero był szajs i z filmu zrobiliby drugą Mode na sukces gdzie ktoś umiera a za chwile znowu żyje.To było właśnie swietne w tym filmie że pozostawiał wiele niedomówień,ginie główny bohater który powala na kolana miliony nastolatek a na jego miejsce przychodzi ktoś kto musi zebrać na nowo ekipe i coniektórych widzów.Trzecią serie oglądali tylko chłopcy ale jak dla mnie była świetna.

wreathchlors

Nie tylko chłopcy :)

Yetino

polecam obejrzeć The Secret Life of Ian Fleming - zabawne

Yetino

Jesteś j-e-b-n-i-e-t-y! Tyle w temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones