Judi Trott

Judith Trott

8,1
454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Judi Trott

Judi spisała się po prostu na medal(zresztą jak wszyscy aktorzy z "Robina z Sherwood".Ten serial zajmuje u mnie honorowe miejsce.

Mia_Rose

Judi Trott gracja, zwiewność i dostojność. Miała przepiękne włosy. Najlepsza Lady Marion. Zazdościłam jej że może sobie być z Robinem:), a prywatnie to wiem że chodziła z Nazirem - też fajnie :)
Ten serial dla mnie też jest jednym z ważniejszych. Byłam nim oczarowana i nadal jestem (niedawno znowu go obejrzałam). W dużej mierze to za sprawą tej nastrojowej muzyki Clannadu i oczywiście Michaela Praeda

Marion_3

a ja jej tych włosów zazdrościłam,piękne ;-)

fenix

Czy piękna to kwestia gustu,natomiast w roli Marion idealna.Wogóle to cala obsada tego fantastycznego dzieła jest nie do pobicia i koniec.

Mia_Rose

Podpisuje sie pod wami, jest po prostu czarujaca w tym serialu, mala
ciekawostka chociaz reprezentuje meska plec tez jej wlosy zrobily na mnie
wrazenie :P jak widac nie jestem osamotniony, rudzielce cos w sobie maja.
Wielka szkoda ze tak szybko rzucila kariere aktorska.

Mia_Rose

Zjawiskowa bez dwóch zdań.

herodot83

Jednak dala dup.. Bialemu Robinowi..

Szybszy

Co Ty pierniczysz...nie dała :) Przecież odeszła z grupy. Uciekła do klasztoru :) Obejrzyj uważnie III serię jeszcze raz :)

raf_filmweb

oficjalnie nie, ale gdybys byl juz dorosly to bys wiedzial ze primo, nie pierd..l ze w nocy kazdy spal osobno w szalasach, czlowiek to zwierze, idzie za instynktem, sekundo, od wiekow piczka domagala sie buzdygana, a buzdygan piczki

Mia_Rose

Delikatna i eteryczna z wyglądu, ale z odwagą i charakterem. Fajnie wyszło to połączenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones