PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94369}

Czarny Królewicz

The Adventures of Black Beauty
8,4 182
oceny
8,4 10 1 182
Czarny Królewicz
powrót do forum serialu Czarny Królewicz

black beanty

użytkownik usunięty

ten film jest suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper
piszcie wszyscy wielbiciele koni!!!

Heh! Ja bardzo kocham konie! Szczególnie piękne kare rumaki, kiedy ich sierść się tak błyszczy i te ich miękkie, spocone pyski. Wiele osób uważa, że konie śmierdzą, ale ja się z tym kompletnie nie zgadzam. Staram się ratować konie jak tylko potrafię. Jestem wolontariuszką schroniska dla koni "Tara", którego założycielką jest Scarlett i Piotr Szyłogalis. Wiele filmów jest puszczanych w "Magazynie ekspresu reporterów". Inne niekiedy bardzo smutne i wzruszające, ale inne są czasem szczęśliwe, np. kiedy koń zostanie uratowany przez wielu ludzi, którzy wpłacają pieniądze na ratowanie koni lub przekazują 1% swojego podatku na rzecz koni. Jeżeli ktoś kocha konie nie powinien tylko doskonale się na nich znać, ani świetnie jeździć konno, jeśli ktoś naprawdę kocha konia powinien im pomagać w im ciężkim losie. Oczywiście nie wszystkie konie mają okrutne warunki, ale konie rzeźne są w fatalnych, warunkach i stanie. Onie już się nie dba są dla rzeźników tylko zwierzęciem, które trzeba zabić by zarobić pieniądze od ludzi, którzy ze smakiem zjedzą z niego kiełbasę! Ja oczywiście bardzo, ale to bardzo kocham konie i staram się onie dbać, ratować! Staram się również ratować, bezdomne psy, koty, wspierać schroniska! Ale już zakończę ten temat. Pozdrowienia. http://www.ligon.chorzow.pl/tara/ [www.ligon.chorzow.pl/ta...] Serdecznie zapraszam na stronę "Tary" Scarlett Szyłogalis.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones