PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103708}

Nowe przygody Robin Hooda

The New Adventures of Robin Hood
6,1 1 843
oceny
6,1 10 1 1843
Nowe przygody Robin Hooda
powrót do forum serialu Nowe przygody Robin Hooda

Dziś rano po raz pierwszy obejrzałam na Pulsie ten serial - bodajże powtórkę odcinka 5 (Robinville, więc 3 sezonu). W rolę Robina wcielił się John Bradley, ale wiem, że grał go również Matthew Porretta. Kiedy zaczyna (lub kończy) występować? I czym spowodowana jest ta zmiana aktora grającego główną rolę?

MrsRider

Porretta już skończył grać. Ostatni odcinek z jego udziałem wyemitowali na Pulsie w zeszłym tygodniu, albo jeszcze poprzednim. Tutaj dokładnie nie wiem, bo kilka odcinków przegapiłam, a potem od razu pojawił się Bradley. Czym ta zmiana spowodowana? Pojęcia nie mam.

ocenił(a) serial na 8
MrsRider

Ostatnia emisja Robin Hood'a z udziałem Matthew Porretta była 09.10.2012. John Bradley gra Robin Hood'a 10.10.2012 od S03E01 Pierwsza Miłość

SplinaMS

Dzięki. :) Zaczęłam oglądać od środka, a szkoda, bo wolę Porrettę. Może jak serial się skończy, zaczną puszczać go od nowa. :D

ocenił(a) serial na 8
MrsRider

Proszę. :) Może puszczą raz jeszcze, tyle że nie wiadomo kiedy czy za 2-4 mies., a może dopiero na wakacje w przyszłym roku. Na ich stronie znalazłem tylko cennik wszystkich sezonów.

ocenił(a) serial na 9
SplinaMS

cholera, nie zdążyłam na "prawdziwego" Robina!

foxmulder

Ja też nie, zaczęłam Bradleyem. :]

foxmulder

Tak i to parę dobrych lat: http://www.filmweb.pl/Robin.Hood.Tv

MrsRider

Jako dziecko widziałam odcinki z Barbarą Griffin i Johnem Bradleyem. Dla mnie to oni sa prawdziwą Marion i prawdziwym Robinem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones