PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103708}

Nowe przygody Robin Hooda

The New Adventures of Robin Hood
6,1 1 843
oceny
6,1 10 1 1843
Nowe przygody Robin Hooda
powrót do forum serialu Nowe przygody Robin Hooda

Ehh to były czasy, Xena, Hercules i Robin Hood;)

ocenił(a) serial na 8
Davidoff_Novothny

No nie? :D Człowiek z takim zafascynowaniem zawsze oglądał kolejne przygody swoich ulubionych bohaterów i sobie wyobrażał jakby to było, jakby on był takim Herkulesem/Xeną :D Taak, Xena to zdecydowanie była moja idolka z tamtych czasów :P

vigdis

Dokładnie - pamiętam jak się to oglądało z zapartym tchem ;] Szkoda, że nie leci w tv - przypomniałoby się z chęcią dawne czasy, choć z drugiej strony może nie psuć wrażenia z dzieciństwa ;]

ocenił(a) serial na 8
Ewc1ol

teraz już pewnie nie zrobiło by to żadnego wrażenia, ale wtedy to było coś. Też chciałam być jak xena, nawet miecz miałam:)

ocenił(a) serial na 8
Davidoff_Novothny

Zajebiste czasy:)

Davidoff_Novothny

Xena była fajna, ale tej wersji Robin Hooda nie mogłam strawić

Saray

a mi się właśnie ta wersja Robina najbardziej podobała. ;) Chyba głównie dlatego, że to była pierwsza, jaką oglądałam i sentyment mam do niej ogromny. Zwłaszcza do Porretta.

użytkownik usunięty
Ensename373

To prawda - Herkules, Xena i Robin Hood... Ech, jak sie mialo te 9-10 lat to czlowiek byl zachwycony i z niecierpliwoscia czekal na dalsze odcinki :)

Davidoff_Novothny

Był jeszcze "Przygody Sindbada żeglarza" , "Władca Zwierząt" :) To były fajne czasy i fajne seriale na tamte czasy :) bez tej erotyki, którą dziś pokazują :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones