PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36298}

Robin z Sherwood

Robin of Sherwood
7,8 18 877
ocen
7,8 10 1 18877
7,6 5
ocen krytyków
Robin z Sherwood
powrót do forum serialu Robin z Sherwood

Film mojego dzieciństwa. Nigdy go nie zapomnę !

maclos

tak super serial wszystkie 3 sezony nie rozumie nagonki na Robina blondasa który oczywiście nie był lepszy od Preada ,ale był ok a odcinki Syn Herna fantastyczne , oglądałem ten serial na początku lat 90 i klimat 3 sezonu jest trochę inny ,ale czy gorszy raczej nie może po za paroma słabszymi ( oczywiście nie były tragiczne) . Poza tym Michael i Jenson grali 2 różne postacie ten 1 postać wieśniaka trochę narwanego urodzonego przywódce i jego śmierć zrobiła z niego wielkiego bohatera a który poświęca się dla przyjaciół , a 2 paniczyka , który jednak rzuca to i staje się synem Herna i prostodusznym szefem bandy , który kontynuje dzieło poprzednika i przyjmuję imię Robin Hood

maclos

Witam, jestem tu nowy i również uważam ten serial jako jedno z najwspanialszych przeżyć mojego dzieciństwa. Zresztą całkiem nie dawno go sobie przypomniałem, i znów przeniosłem się w tamte czasy. Wspaniały celtycki klimat, muzyka (rewelacyjny Clannad), i bardzo dobra gra aktorska, czegóż chcieć więcej. Można tylko współczuć dzisiejszym dzieciom i młodzieży, że telewizja, zamiast puszczać im tak wspaniałe seriale, karmi ich jakąś ,,Pierwszą miłością'', czy ,,Ukrytą prawdą''. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones