PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36298}

Robin z Sherwood

Robin of Sherwood
7,8 18 877
ocen
7,8 10 1 18877
7,6 5
ocen krytyków
Robin z Sherwood
powrót do forum serialu Robin z Sherwood

Ukonczono wlasnie jednorazowy audio-projekt kontynuacji serialu pod tytulem Robin of Sherwood: The Knights of the Apocalypse, ktorego premiera bedzie w czerwcu. Ponizej podaje jak dotrzec do informacji o calym przedsiewzieciu:

- promo z YT: Knights of the Apocalypse promo

- opis jak projekt powstawal i aktualnej jego finalizacji plus wiele innych ciekawostek:

(indiegogo. com) - nalezy szukac: robin of sherwood the knights of the apocalypse

- facebook project campaign nazywa sie:
Robin of Sherwood Knights Of The Apocalypse - tam tez jest mala probka audio dla fanow

Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
lookas82

Z tego co napisano na forum Robin of Sherwood premiera ma mieć miejsce 7 maja...

kurde szkoda że bez Michaela...

ocenił(a) serial na 9
Psycho_Daddy

Rzeczywiscie, przyznaje racje - w maju bedzie premiera - pomylilem sie sugerujac tym, ze mozna bedzie nabyc ten material juz w czerwcu (tzn. zamawiajac wczesniej) :). Brak Michael'a to jedyny minus faktycznie...

ocenił(a) serial na 10
lookas82

Posłuchałem tej próbki głosów,przyznam szczerze że Robin,Much i Marion brzmią tak samo jak 30 lat temu-niesamowite.

Gdyby powstał choćby miniserial,tak bardzo chciałbym zobaczyć naszych bohaterów znów na ekranie,zresztą chyba nie tylko ja.

ocenił(a) serial na 9
Psycho_Daddy

Na Facebook'owym page'u RoS: The Knights of the Apocalypse oglosili kilka dni temu, ze Michael pojawi sie jednak w tej wersji jako 'spectral voice' czyli zapewne duch Robina z Loxley - fantastycznie :)

ocenił(a) serial na 10
lookas82

Wow świetnie,jeszcze bardziej szykuję uszy na to słuchowisko,dzięki Pozdrawiam.

Psycho_Daddy

az sie prosi o epilog ale bron Boze nie z ujeciem najnowszych technologii.Nie wyobrazam sobie filmu bez tego ziarnistego obrazu, gry swiatel i specyficznego klimatu.A duch "czarnego" Robina to motyw jakiego mi brakowalo w 3 serii, ktora poza kilkoma odcinkami byla nijaka...Mile by bylo gdyby pojawil sie motyw sirver arrow czy barona De Belleme.Teraz po latach zastanawiam sie czemu np. w takim odcinku Cromm Cruag nie pojawil sie duch Robina.Byla Elena(zona Scarleta) czy Malego Johnna(Meg)
Szkoda ale wypada czekac i liczyc na cud w postaci sfilmowania Rycerzy Apokalipsy...

ocenił(a) serial na 10
Magister_Perotinus

Seria 3 jest dla mnie wręcz obojętna,nic nie było w stanie zrekompensować mi braku Michaela.

Co do odcinka Cromm Cruag jak i trzeciej serii, to w tamtym czasie Michael przebywał w USA więc nie mógł się pojawić,ogólnie to chyba nikt nawet nie brał takiego scenariusza pod uwagę,poprzednik odszedł i skupiono się na nowym Robinie.

Jestem ciekaw czy dzisiaj udałoby się stworzyć taki klimat jak wtedy,ogólnie to bardzo chciałbym zobaczyć ekipę raz jeszcze i jak widac nie tylko ja:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones