PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36298}

Robin z Sherwood

Robin of Sherwood
7,8 18 849
ocen
7,8 10 1 18849
7,6 5
ocen krytyków
Robin z Sherwood
powrót do forum serialu Robin z Sherwood

Film w tamtym czasie wydawał mi się bardzo alternatywny ale klimat to jest stara szkoła z czasów kiedy jeszcze potrafiono robić filmy. To rodzaj inteligencji na poziomie starej Planety Małp. Zero fajerwerków dlatego wyszło tak prawdziwie. Wciąga jak narkotyk z albumu Dirt. Czym więcej tym nie można się uwolnić bo można umrzeć razem z tym filmem.

wreathchlors

Gdzie można go obejrzeć ???

Riddick2322

Wyszedł jakiś czas temu na DVD a całkiem niedawno na Blue Ray

ocenił(a) serial na 5
wreathchlors

Żartujesz sobie, no nie? Oglądałem ten serial za dzieciaka, wtedy za wiele nie było co oglądać to serial się podobał... Właśnie skończyłem oglądać 1 odcinek 3 sezonu i przez te wszystkie odcinki razi brak profesjonalizmu, aktorstwo na poziomie szkolnych przedstawień z podstawówki... Nawet to klimatu już nie ma i oglądanie męczy...

adamus47

W tamtym czasie było co oglądać ale byłem zbyt głupi żeby to docenić. Mając 10 lat i mniej mieli lać się po mordach i dużo efektów specjalnych miało być. Dzisiejsze filmy to kompletny syf robiony dla kasy a Hollywood upadło upadło z wejściem lat 90. Kino dla konsumenta więcej roboty komputera niż czegokolwiek,zero klimatu...Już w latach 80 kiedy wchodziło VHS narzekałem że idzie ku upadkowi widząc gnioty dla ułomnych.

ocenił(a) serial na 10
adamus47

To bardzo ciekawe, a teraz wypierdala$ na avengersy i nie wracaj

ocenił(a) serial na 5
Eastwood_filmweb

ooo dawidek w rajtuzki się zesrał...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones