PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36298}

Robin z Sherwood

Robin of Sherwood
7,8 18 883
oceny
7,8 10 1 18883
7,6 5
ocen krytyków
Robin z Sherwood
powrót do forum serialu Robin z Sherwood

Pamiętam w podstawówce puszczali ten serial na ferie zimowe ale tylko 13 odcinków do
śmierci Robina.Nikt wtedy nie wiedział że jest 3 seria i wszyscy myśleli że człowiek w
kapturze ratujący swych przyjaciół w Wickham i w ostatniej scenie przy wypuszczaniu
zapalonych strzał to duch Robina.Dopiero po 15 latach dowiedziałem się że to Robert z
Huntingdon.Znakomity serial.Dla mnie najlepszy ze wszystkich filmów o Robin Hoodzie i
najlepszy w swym gatunku.

emiliano22

Witam mam pytanie nie masz może nagranego Robina z tv jak kiedyś pustrzali???

ocenił(a) serial na 10
tiger29

Witam.Chodzi Ci o wersje z tv a takiej nie mam :(.

ocenił(a) serial na 10
tiger29

w tv puls teraz leci pon-pią o 15

użytkownik usunięty
emiliano22

"Nikt wtedy nie wiedział że jest 3 seria "

Miałem wtedy lat 10, Robina puszczali wtedy po raz drugi, a za pierwszym razem (w niedzielne popołudnia leciał kilka lat wcześniej) puścili całośc, więc dobrze wiedziałem że jest trzecia seria.

ocenił(a) serial na 10

13 odcinków puszczali codziennie do śmierci Robina,Trzecią serię widziałem na regionalnej.Ty co ?Cybernetyczny psychoanalityk a raczej filmwebowiec.

użytkownik usunięty
emiliano22

ŻCK?

emiliano22

Nie rzucaj się, bo ma rację. Nawet jeśli była wtedy ( w latach 80-tych) przerwa, to niedługa i III serię też TVP wyemitowała.

jan_niezbedny0

Czy trzecia seria to jest ta z Jasonem Connerym? Jeśli tak, to w latach 80 była puszczana zaraz po serii z Michaelem Praedem.

wojteczek

tak to ta

emiliano22

Kiedyś dawno temu, leciał ten serial na dwójce w kinie familijnym, zaraz po magazynie morze. Ale dołączam się do prośby. gdyby ktoś miał odcinki to byłbym wdzięczny za udostępnienie.

emiliano22

Kiedyś rodzice robili jakąś imprezę w domu i zjechała się rodzinka, a wujek kamerował. My dzieciaki siedzieliśmy siedzieliśmy przed telewizorem i właśnie oglądaliśmy Robina. Do dziś mam tę kasetę:)
Świetny serial.

MartiniKS

Witaj MartiniKSa dalo by rade przegrać Robina co masz na kasecie ????

tiger29

Źle mnie zrozumiałeś. Z samym filmem to nie mam pojęcia co stało gdyż lat temu to było. Mi chodziło o to, że mam kasetę z tym nagraniem z kamery, gdzie to zostaliśmy utrwaleni podczas "seansu". ;)

MartiniKS

a możesz jakoś udostepnić to nagranie ????

użytkownik usunięty
tiger29

a może chcesz VHSripa z wesela moich rodziców?;)

tiger29

Chcesz jeszcze ten serial "Robin of Sherwood" Mogę Ci podrzucić namiary ale jest bez lektora a nie wiem czy są napisy do tego

adamp31

jasne że chce nie ma problemu :):):)

tiger29

http://www.torrenting.com/details.php?id=126106

adamp31

a jak się pobieram tam ???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones