PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36298}

Robin z Sherwood

Robin of Sherwood
7,8 18 865
ocen
7,8 10 1 18865
7,6 5
ocen krytyków
Robin z Sherwood
powrót do forum serialu Robin z Sherwood

moja oprócz cudownego Michaela--> szeryf Robert de Rainault (poprostu genialny nicholas grace) i abbot hugo

ocenił(a) serial na 10
ana_lucia_cortez

Moją ulubioną postacią jest oczywiście Robin ,ale tylko boski Michael,tak właśnie musiał wyglądać Robert w kapturze,a pozostała obsada aktorska też jest rewelacyjna,taki serial pamięta się całe życie.

ana_lucia_cortez

Ja uwielbiam Robina(Michael Praed)i Sir Guya z Gisburne(Robert Addie).

ocenił(a) serial na 10
ana_lucia_cortez

Wszyscy są na swój sposób fajni. Z bandy lubiłem najbardziej Szkarłatnego Willa i Nasira. Gizbern i de Rainault też byli świetni. Większy sentyment z dwóch Robinów z tej serii mam do bruenta, co nie znaczy, że nie lubiłem blondasa. Fanów serii zapraszam na swój blog.

ocenił(a) serial na 10
ana_lucia_cortez

Ulubiona postać to tylko Robin/Michael no bo jak go tu nie uwielbiać,za charyzmę,niesamowity wygląd,bohaterstwo.

ocenił(a) serial na 9
ana_lucia_cortez

Witam. Podobnie jak wielu z was oglądałem ten serial jako dzieciak w 80tych latach. Moje ulubione postaci Robin ( Michael), Nasir i Will Szkarłatny. Pozdrawiam!!

ana_lucia_cortez

Oprócz przecudownego Michaela najlepszą postacią dla mnie jest Will Szkarłatny,Fantastyczna postać genialnie zagrana każdemu wyryta w pamięci. Następnie Guy of Gisburne, Braciszek Tukc, Szeryf. Bardzo lubię też Nasira. Zastanawiające jest to że postać która w całym serialu ( mam na myśli tylko odcinki z Praedem , pozostałych nigdy nie obejżałam, ale sięprzymierzam:)) powiedziała zaledwie 2-3 zdania jest tak dobrze zapamiętana i bardzo wyrazista. Judi Trott - najlepsza Marion.

Marion_3

dokładnie to tylko dowodzi jka dobrym aktorem jest Mark Ryan ;)

ana_lucia_cortez

a i jeszcze świetnie dobrana Marion ;)

ocenił(a) serial na 10
ana_lucia_cortez

Jak bylem dzieckim to najlepszy byl robin i jego kompania. Teraz bez watpliwosci najlepszy byl szeryf a dalej gisbourn(szkoda ze zmarl kilka lat temu) i szkarlatny will.

tetsuo_2

NO muszę przyznać że miałam takie same odczucia po latach :) Zwłaszcza szeryf mnie zadziwia. TO się nazywa wejście w rolę :)

ocenił(a) serial na 10
Marion_3

Alan Rickman wyraźnie wzorował się na Nickolasie grając szeryfa w "Księciu złodziei". Oczywiście Nickolas był najlepszy spośród wszystkich szeryfów. No i w ogóle cały serial był najlepszy spośród wszystkich produkcji o Robinie. Najlepszy Robin, najlepsza Marion, najlepszy Will Szkarłatny itd...

Właśnie dzisiaj odświeżyłem sobie kolejny odcinek z tego serialu. Tym razem puściłem sobie "Pretendera" (to odcinek z blondasem).

użytkownik usunięty
ana_lucia_cortez

Hern. Guy Gisborn i oczywiście Robin, ale też braciszek Tuck.

o Hernie bym nie pomyślała ;-)

ocenił(a) serial na 9
ana_lucia_cortez

Robin i Sir Guy z Gisburne

Jefferin

Siword,złodziej bez jednego oka dobrze zagrany

ana_lucia_cortez

Ja osobiście, poza tymi "złymi" bardzo lubię Mucha. Taka biedna sierotka. :D

MrsRider

mnie on wkurza niemiłosiernie ;-)

ana_lucia_cortez

Muszę zmienić zdanie i podpisać się pod tym, co napisałaś.
Podczas wystawiania mu tamtej opinii, byłam w trakcie oglądania drugiego bodajże odcinka pierwszej serii. xD
Will i Nasir, jeśli chodzi o drużynę Robina za to bardzo przypadli mi do gustu. A z czarnych charakterów - szeryf i Gisborne. Ciężko chyba o lepszy duet. Uwielbiam ich! :D

MrsRider

ooooo tak Szeryf jest genialny ;-) ten jego sarkazm to ośmieszanie Gisburne'a REWELACJA ;-)

ana_lucia_cortez

od 20 lat próbuję się przyzwyczaić się do blondasa i nie potrafię- czy tylko ja tak mam??

ocenił(a) serial na 9
ana_lucia_cortez

Oczywiście że szeryf, bo to taki dobry, serdeczny, życzliwy i wyjątkowo opanowany człowiek...:)))) i Gisburne jego ujmująco inteligentny podwładny.
Mi osobiscie nie przeszkadzała zmiana Robina, ważne że Ci dwaj zostali :D

telimena79

myślę, że to bardzo trafne określenia ich charakterów ;-)

ocenił(a) serial na 10
ana_lucia_cortez

Tylko Nasir.
Ta jego kamienna prawie cały czas gęba ;-)

ana_lucia_cortez

http://www.youtube.com/watch?v=8tXwKikZlb0&feature=related
super program o filmie polecam gorąco ;-)

ocenił(a) serial na 10
ana_lucia_cortez

Chamsko skopiowane z polskiego wydania DVD ;)

ocenił(a) serial na 8
ana_lucia_cortez

oczywiście że Nasir :D zdecydowanie mój ulubiony, a jak mówi po arabsku to rewela :D resztę lubie bardzo, no może oprócz Jasona Connery, no ale cóż; Ray Winstone grał świetnie i do dzisiaj lubie go oglądać w filmach :)

ocenił(a) serial na 10
pawel_b007

Ray jako jedyny z ekipy zrobił dużą karierę. Może nie jest w elicie aktorskiej, ale na pewno jest solidnym "drugoligowcem". Mam tu na myśli nie jego umiejętności (duże), ale stopień popularności i rozpoznawalności (mniejszy od "gwiazd" pierwszej wielkości).

ocenił(a) serial na 10
ana_lucia_cortez

Szkarłatny, Nasir i oczywiście Robin ;)

ocenił(a) serial na 9
ana_lucia_cortez

Nie bede tu jakims ewenementem jesli powiem, ze Nasir, no i Will, i Szeryf :) Ale zawsze tez lubilam Barona de Belem.

ana_lucia_cortez

Nasir jest genialny. Dwa zdania na cały sezon (przynajmniej pierwszy). :D

Niepotrzebny

przez 2 sezony wypowiedział 2 zdania a i tak jest jedną z bardziej wyrazistych postaci- mistrz ;-)

ana_lucia_cortez

W tej materii w ogóle trudno znaleźć słabe punkty RoS, bo obsada to jeden z podstawowych atutów tego serialu.

Poza głównymi postaciami zapada w pamięć świetna Rula Lenska w roli Morgwyn z Ravenscar ("The Swords of Wayland" - 2 topowe odcinki).

ana_lucia_cortez

nasir zawsze wymiatał w jego przypadku zawsze przemawiały miecze :)

ocenił(a) serial na 9
ana_lucia_cortez

Nasir ;)))

ocenił(a) serial na 8
mariol250

Szeryf i Guy . Od dziecka a miałam 8 lat gdy oglądałam serial po raz pierwszy bardzo ich polubiłam tak zostało do dziś .

ocenił(a) serial na 10
ana_lucia_cortez

Miejsca, kolejneo, od najwyższego:

1. Gisbourne - genialna rola
2. Szeryf - rewelacja
3. Opat
4. Baron de Belleme, Morgwyn z Ravenscar (Miecze Waylanda), król Jan Bez Ziemi
5. Mały John, Will Szkarłatny, Verdele (Miecze Waylanda) , dowódca templariuszy de Villaret, król Ryszard Lwie Serce
6.Robin Hood, Nasir, Brat Tuck
7. Marion
8. Much - niestety kompletnie drewniany, szczególnie na tle innych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones