PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36298}

Robin z Sherwood

Robin of Sherwood
7,8 18 866
ocen
7,8 10 1 18866
7,6 5
ocen krytyków
Robin z Sherwood
powrót do forum serialu Robin z Sherwood

jedynie słuszny Robin Hood. Absolutnie kultowy serial z rewelacyjną ścieżką dźwiękową.

Supernaturall

O 16:20 leci codziennie to gówno na TVS możesz sobie sprawdzić

Andrzejek324

Emisję serialu TVS zakończyła 14 sierpnia,od tamtej pory "wisi" jedynie w programie TVS a nie wiedzieć czemu emitowane są jakieś dupne piosenki-kłamałeś i kłamiesz nadal.

Supernaturall

To sobie dzisiaj włącz ten kanał i sprawdź.

Andrzejek324

Sprawdziłem,program nagrałem nosi on tytuł "piosenki,krajobrazy i ludzie".Wpadłeś na zwykłym,tanim łgarstwie,nie oglądałeś wczoraj RoS ani nigdy wcześniej,jesteś marnym wakacyjnym prowokatorem.

Supernaturall

Weź mnie nie rozwalaj trollu. Piosenki i krajobrazy to w głowie masz. Najpierw leci Bonanza bo go oglądam, kończy się Bonanza i zaczyna się Robin z Sherwood. Pewnie nawet nie masz tej stacji i wymyślasz coś na poczekaniu.

Andrzejek324

Program nosi on tytuł "piosenki,krajobrazy i ludzie".Zakończono emisję RoS 14 sierpnia,brniesz dalej w kłamstwo niczym pospolity tchórz który nie ma cojones aby przyznać się do błędu.Leżysz i kwiczysz smarkaty wypierdku.

Supernaturall

Przestań się ośmieszać. W twojej głowie zakończono emisję a te piosenki i krajobrazy sobie wymyśliłeś. Albo się przyznaj do kłamstwa albo już przestań pisać bo się tylko i wyłącznie ośmieszasz.

ocenił(a) serial na 10
Andrzejek324

Też sprawdzałem,to prawda ten serial nie jest juz emitowany a jest w programie bo przygotowują nową ramówkę i nikt tego nie zdjął a ty smalcyk brniesz w kłamstwo jak masz zwyczaj to robić,bo jesteś zwykłym cuchnącym trollem o czym obaj dobrze wiemy.

Psycho_Daddy

Mylisz mnie z moim ziomkiem. Wielokrotnie już pisałem, że ze Smalcem łączy mnie znajomość z osiedla i nie mam nic wspólnego z nim na Filmwebie. To po pierwsze a po drugie widzę, że też w dupie byłeś i gówno widziałeś, co mnie interesuje co piszą ja wiem co widzę i powtarzam na TVS o 15:20 leci Bonanza którego oglądam a następnie leci Robin z Sherwood a nie jakieś piosenki i krajobrazy, ślepy nie jestem i kłamać nie potrzebuję a ty widzę trollujesz tak samo jak tamten koleżka.

ocenił(a) serial na 10
Andrzejek324

Jasne to samo osiedle co za dziwna zbieżność,widocznie na tym osiedlu sporo upośledzonych ludzi mieszka xD.To prawda serial w tygodniu nie jest juz emitowany tylko coś innego,nie da rady zaprzeczać faktom.Cuchniesz coraz mocniej lol.

Psycho_Daddy

"To prawda serial w tygodniu nie jest juz emitowany tylko coś innego,nie da rady zaprzeczać faktom". To, że sobie coś z jednym gościem wymyśliliście to już nie moja sprawa, ja mam stację TVS i doskonale widzę co jest na niej emitowane. A fakty są takie, że po Bonanzie leci Robin z Sherwood. Wy podejrzewam, że nawet tej stacji nie macie coś gdzieś przeczytaliście jakąś ścieme i brniecie w to kłamstwo w dalszym ciągu. Żyjcie sobie trolle we własnym świecie dalej, mnie nic do tego, tylko przestancie zaprzeczać faktom.

ocenił(a) serial na 10
Andrzejek324

Niestety ale tego serialu w tygodniu już nie emitują,nie zadałeś sobie nawet trudu aby to sprawdzić tylko palnąleś głupotę i teraz nie wiesz jak z tego wybrnąć,trollować trzeba umieć chłoptasiu,to co uprawiasz to kicz i żenada nie zalatuje dobrym trollingiem tylko amatorką w wykonaniu nastoletniego onanisty.

Psycho_Daddy

Oczywiście, że emitują. Kończy się Bonanza i zaczyna się to dziadostwo. Gdybyś naprawdę miał stację TVS to byś to sobie sprawdził a tak to dalej brniesz w kłamstwo. A trollujesz to właśnie ty tak samo jak tamten drugi imbecyl.

ocenił(a) serial na 10
Andrzejek324

Po Bonanzie emitują program pod tytułem piosenki,krajobrazy i ludzie,wiem że o tym wiesz i kłamiesz bo musisz bo żeby przyznać się do błędu trzeba mieć jaja i być facetem a nie takim strzępem człowieka jak ty lol

Psycho_Daddy

Nie ma to jak wymyślać sobie jakąś nazwę nieistniejącego czegoś. Gdybyś miał stację TVS to byś wiedział co leci po BOnanzie a tak to powtarzasz kłamstwa jak ten drugi gość.

Andrzejek324

Leżysz i kwiczysz nadal bo na TVS Robin w tygodniu nie jest emitowany,nagram to co tam pokazują i w miarę mozliwości wrzucę screen a ty kwicz dalej matołku.

Supernaturall

WEź już przestań się kompromitować. NAwet nie masz tej stacji to nie wiesz już co pisać. JA na tej stacji oglądam Bonanzę o 15:20 kończy się Bonanza i zaczyna się to dziadostwo. PRzestałbyś w końcu trollować.

Andrzejek324

Ten serial nie jest emitowany na TVS o 16.20,łżesz jak pies i udowodnię to.

Andrzejek324

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/4ff00c527f9f960d

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/5791d71292470dde

screen z seansu o 16.20,w programie wisi Robin a emitowany jest program muzyczny,wpadleś,udowodniłem to i zostałeś właśnie totalnie ośmieszony-jesteś zwykłym łgarzem bez krzty honoru.Pozdrawiam gorąco i serdecznie.

Supernaturall

Coś pewnie nagrałeś z zeszłego roku i dalej brniesz w to kłamstwo. U mnie jakoś leci Robin z Sherwood. Żyj sobie dalej w swoim świecie oszuście. Nie pozdrawiam i goń się na drzewo.

Andrzejek324

Ty idioto,ta sama godzina,ten sam program,ten sam serial w programie-ty niemoto którą zdemaskowałem jak chciałem nie wybrniesz z tego swoimi kłamstewkami.Jakim zerem trzeba być aby dać się tak łatwo zdemaskować?.Zarzucasz mi kłamstwo?,to udowodnij że RoS jest emitowany o tej porze-czekam.

Supernaturall

JA nie muszę niczego udowadniać. NA dekoderze masz wyraźnie napisane co leci, na obraz z telewizora można sobie bez problemu wstawić co innego. Nie będe więcej pisał z kłamcami i oszustami. Nara.

ocenił(a) serial na 10
Andrzejek324

Ale wpadłeś tumanie,nie wciskaj bajeczek o wstawianiu czegoś na obraz do telewizora czy ty w ogóle czytasz co napisaleś?.Ja mam tak samo w programie jest RoS a emitują zupełnie co innego,zostaleś tym samym zdemaskowany smalcyk i nie zakrzyczysz tego.

Psycho_Daddy

Nie ma to jak "myślenie" debili. Myślicie, że ktoś uwierzy w to, że na dekoderze jest napisane coś a na telewizorze leci zupełnie co innego? Ja też mogę sobie na komputerze przeróżne sztuczki porobić. Nikt oprócz takich debili jak ty i ten drugi przygłup , nie jest tak naiwny żeby uwierzyć w to, że na dekoderze jest napisane Robin z Sherwood a leci coś innego. Obaj jesteście siebie warci, dobrały się dwa przygłupy i sobie przytakują. Śmiechu warte, jeszcze sobie obciagnijcie nawzajem.

Andrzejek324

Widzisz pacanie,tu nie ma mowy o żadnym kłamstwie z mojej strony ale jest mowa o totalnym ośmieszeniu ciebie.Jeżeli możesz zrobić na komputerze przeróźne sztuczki to proszę zaprezentuj mi choć jedną,najlepiej taką że o 16.20 na TVS emitowany jest RoS.Co do obciągania to swoje fantazje zachowaj dla kolegów,możecie się świetnie bawić.

Supernaturall

Myślisz, ze ktokolwiek prócz takiego samego oszusta jak ty jest w stanie uwierzyć w takie kłamstwo, że dekoder wyświetla Robin z Sherwood a na telewizorze leci co innego? Nie wiem jakim to debilem trzeba być żeby uwierzyć w coś takiego. To jest po porostu fizycznie niemożliwe.

Andrzejek324

To jest możliwe,ale skoro jest niemożliwe wg ciebie to zrób to co ja,cyknij fotkę emisji RoS o 16.20.

Supernaturall

Może to cię zdziwi, ale nie posiadam aparatu fotograficznego a jako telefon używam starej Nokii w której też nie ma aparatu. Poza tym nie jest mozliwe żeby co innego było wyświetlone na dekoderze a co innego było w telewizji.

ocenił(a) serial na 10
Andrzejek324

Nie wiem co u tamtego usera jest napisane na dekoderze,ale ewidentnie w programie jest Robi a emitują coś innego,mam tak samo,ten serial nie jest emitowany w tygodniu na TVS i w sumie poza popuszczaniem w gacie niewiele możesz tu dodać.

Psycho_Daddy

To jest fizycznie niemożliwe żeby dekoder pokazywał co innego niż leci w telewizorze kretynie.

Andrzejek324

Fizycznie niemożliwe to jest aby takie pętaki jak ty żyły i zużywały powietrze-a jednak zdarza się!.

Supernaturall

JA przynajmniej nie wmawiam ludziom nieistniejących rzeczy.

Andrzejek324

Właśnie wmawiasz twierdząc że Robin jest emitowany w dniach kiedy nie jest emitowany.Czy zrobiłeś już screena seansu?,to naprawdę proste a dzięki temu zamknąłbyś nam usta,czekam.

Supernaturall

Nie mam jak zrobić screena, gdybym miał jak to dawno bym ci to kłamstwo udowodnił. Zresztą sam się zbłaźniłeś bo na dekoderze doskonale widać co jest emitowane w telewizji.

Andrzejek324

Zrób zdjęcie telewizora matole kiedy emitowany jest program-ściemniasz od początku a teraz nie wiesz jak z tego wybrnąć.

Supernaturall

Nie mam czym zrobić zdjęcia pisałem już.

Andrzejek324

Wyobraź sobie że wynaleziono aparaty fotograficzne,ba są nawet w telefonach komórkowych ale ty oczywiście tego nie masz,nędzny łgarzu.

Supernaturall

Nie posiadam aparatu fotograficznego bo nie jest mi potrzebny a mój telefon to jakaś staria Nokia sprzed ponad dziesięciu lat i też nie ma aparatu.

Andrzejek324

Ależ oczywiście,pewnie twoja niby żona i niby syn też nie mają niczego czym można by zrobić fotkę,ale teraz to bez znaczenia bo w programie nie ma już RoS,nie potrafiłeś udowodnić swoich słów,jesteś kłamcą i po prostu tchórzem któremu naplułem w twarz i zrobię to ponownie przy każdej możliwej okazji.

Supernaturall

U mnie w domu aparatu fotograficznego się nie używa. Oboje z żoną mamy stare telefony, bo telefon służy do dzwonienia a nie fotografowania. A Smartfona syna ani ja ani żona nie umiemy obsługiwać bo ma dotykowy ekran. Poza tym jesteś śmieszny bo sam się zaorałeś robiąc te zdjęcia i montując je później w fotoshopie albo czymś podobnym, bo każdy doskonale wie, że to co jest napisane na dekoderze leci aktualnie w telewizji i nie ma takiej możliwości żeby było inaczej. Także w twarz naplułeś tylko i wyłącznie sam sobie.

ocenił(a) serial na 10
Andrzejek324

Jest możliwe jeżeli nie zdjęto jakiejś pozycji z programu a stacja emituje coś innego-tak jest w tym przypadku a ty jesteś małym ośmieszonym łgarzem,potwierdzasz to każdym kolejnym zmyślonym postem.

Psycho_Daddy

Nie nie jest możliwe. Nie rób z siebie głupszego niż jesteś. Dekoder pokazuje to co leci w danym momencie w telewizji i nie ma takiej fizycznej możliwośći żeby pokazywał co innego.

ocenił(a) serial na 10
Andrzejek324

Dekoder pokazuje program a to co leci w tv to zupełnie inna sprawa,zostałeś zdemaskowany,kłamiesz,miotasz się generalnie jesteś przygłupem.

Psycho_Daddy

HAHAHAHA. Dekoder pokazuje program. TO żeś dał do pieca. Dekoder pokazuje co aktualnie leci w tv a nie żaden program.

ocenił(a) serial na 10
Andrzejek324

Dekoder po naciśnięciu odpowiedniego przycisku pokazuje pogram który powinien być emitowany a to że emitowane jest co innego to już inna sprawa,to błąd stacji TVS a twoje ściemy zostały tu konkretnie udowodnione.Czemu ty nie strzelisz foty emisji RoS w TVS?,bo jej po prostu nie ma i kolejna osoba na forum to potwierdziła.

Psycho_Daddy

Nie gamoniu. Dekoder pokazuje co jest w danym momencie wyświetlane żadnego programu nie posiada. Łaczy się przez net z serwerem i pokazuje co akurat leci w danym momencie.

ocenił(a) serial na 10
Andrzejek324

Z serwerem to się łączy twój pusty leb a że serwer nie odpowiada stąd te coraz bardziej absurdalne wymówki.Nie oglądałeś tego serialu kilka dni temu więc mniemam że twoje słowa są lajno warte,RoS nie jest emitowany na TVS w tygodniu i nie przeskoczysz tego.

Andrzejek324

Człowieku naprawdę nie ośmieszaj się :) - Akurat zdarzają się różne zmiany w TV, a na dekoderze może wisieć inny program .

buterfly

Nie może wisieć, bo dekoder łączy się online z serwerem telewizyjnym i wyświetla to leci aktualnie w telewizji.

Andrzejek324

Owszem może właśnie przez zmiany ramówki .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones