PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36298}

Robin z Sherwood

Robin of Sherwood
7,8 18 865
ocen
7,8 10 1 18865
7,6 5
ocen krytyków
Robin z Sherwood
powrót do forum serialu Robin z Sherwood

jedynie słuszny Robin Hood. Absolutnie kultowy serial z rewelacyjną ścieżką dźwiękową.

buterfly

Ja mam dekoder podłączony do routera internetowego w Netii i wszelkie zmiany ramówki dekoder obejmuje. PRzykładowo jak nie włącze routera to wtedy dekoder głupieje i nie pokazuje nic tak jakby programu nie było. Więc wszelkie zmiany w programie dekoder pokazuje mi na bieżąco.

Andrzejek324

Nie wiem jak to jest gdy ma się połączony, do routera internetowego w Netii - Natomiast wiek że normalnie program na dekoderze może wprowadzać w błąd .

buterfly

A ja wiem, że nie może.

Andrzejek324

Widać tłumaczenie ci cokolwiek nie ma najmniejszego sensu bo przecież i tak wiesz swoje .

buterfly

Każdy o tym wie, że to co wyświetla dekoder aktualnie leci w tv. Tylko jacyś bezmyślni ludzie twierdzą inaczej.

Andrzejek324

Ramówka jest robiona z sporym wyprzedzeniem, wiec zdarza się że w TV dany program jest zastąpiony naglę innym - I tylko człowiek niepotrafiący przyznać się do błędu, będzie bezmyślnie się upierał .

buterfly

TO jesteś w błędzie bo ramóka jest konfigurowana online na bieżąco z serwerem internetowym i nie ma czegoś takiego jak wyprzedzenie.

Andrzejek324

TO ty właśnie jesteś w błędzie - Jeżeli dekoder jest podłączony do internetu to możliwe że tak jest, natomiast w innym wypadku zdarzają się błędy .

buterfly

To przecież cały czas mówie, że dekoder jest podłączony do internetu.

Andrzejek324

Jednak nie wszyscy mają podłączony do internetu, ja osobiście nie mam bo jest mi to zbędne i wiem że mogą zdarzać się błędy .

buterfly

U mnie inaczej by telewizja nie działała jak wyłącze router to automatycznie wyłącza się sygnał telewizyjny.

Andrzejek324

Nie wiem jak jest u ciebie, natomiast wiem jak jest u mnie :)

ocenił(a) serial na 10
buterfly

Dobrze że dałaś sobie spokój z tym matołkiem

Psycho_Daddy

Widać nie którzy nie mogą pojąc ze akurat zdarza się niektórym stacją zmieniać, dosłowne ramówkę z dania na dzień chociażby taki TV Puls :)

Andrzejek324

Nie musisz tumanie,ale wypadałoby bo to nic trudnego wystarczy zrobić zdjęcie smartfonem i wrzucić na fotosik.pl,ale skoro łżesz jak bura su.ka to czego więcej mam od ciebie oczekiwać?.Udowodnij mi jeśli masz odrobinę honoru że na TVS o 16.20 leci RoS albo po prostu stul japę.

Supernaturall

JA nie muszę niczego udowadniać. Zrobił to za mnie twój dekoder.

Andrzejek324

No dalej,zaoraj mnie,mi zrobienie zdjęcia i wrzucenie tutaj zajęło jakieś 3 minuty jako że ty jesteś mniej bystry to zajmie ci to z 10 minut-poświęć się i udowodnij mi i innym że RoS jest emitowany na TVS o 16.20.

btw

To jednak dekoder kłamie a nie żadne komputerowe sztuczki?

Supernaturall

Dekoder nie kłamie pokazuje to co leci w danym momencie w telewizji. JA nie muszę nic udowadniać, zaorałeś sam siebie wrzucając tą fotke. Nie ma takiej możliwości żeby co innego leciało w telewizji niż jest na dekoderze.

Andrzejek324

Dalej nie potrafisz powiedzieć w jaki sposób niby oszukałem? natomiast jak pokazałem że ty kłamiesz niczym tchórzliwy smarkacz przyparty do muru.

ocenił(a) serial na 10
Supernaturall

Brawo,totalna miazga,andżejek zaorany:)

Psycho_Daddy

Sam siebie typ zaorał i takiego przygłupa jak ty. Nikt nie jest taki naiwny żeby uwierzyć w to, że na dekoderze jest napisane Robin z Sherwood a leci coś innego.

ocenił(a) serial na 10
Andrzejek324

Niestety foty cię zdemaskowały,miotasz się raz twierdząc że to komputerowa ściema,że nagranie stare a teraz że dekoder nie ma fizycznych możliwości,mnoótwo teorii a dowodów brak.

Supernaturall

Serial rzeczywiście nie jest emitowany na tym kanale pomimo że figuruje w ich programie,dają jakiś niemiecki szajs o muzyce,tak już jest od co najmniej tygodnia.

bobek90

Oczywiście że tak,ale jak trafisz na cymbała pokroju andrzejka to choćbyś dowodami mu w ryj rzucał i tak nie przyzna się do błędu.

ocenił(a) serial na 10
Supernaturall

Daj spokój,ten typ to znany na FW troll,kiedyś był pod nickiem "smalcyk".Jego wizytówka to krytykowania dobrych znanych filmów a zachwalanie gniotów,oraz nazywanie ludzi lubiących horrory inne niż te z duchami psychicznie chorymi.Do tego powoływanie się na zonę i dziecko i niby wiek ponad 30 lat.Pzdr.

Psycho_Daddy

Ja nie krytykuję dobrych filmów i nie zachwalam gniotów jak to Smalec miał w zwyczaju. Po drugie nigdy nikogo normalnego nie nazwałbym chorym psychicznie. "Nazywam" tak ludzi oglądających slashery i gore i nie tyle nazywam co stwierdzam oczywisty fakt. Kolejnym faktem jest, że mam żonę, syn niedługo będzie miał jedenaście lat a mi 28 listopada stuknie 35 więc żadne niby.

Psycho_Daddy

To że jest trollem zalapalem juz w sumie po pierwszym jego poście tutaj,typowo prowokacyjny ton wypowiedzi i zero argumentów.Do tego ta ściema z tym że oglądał serial w dniach kiedy nie ma go na ekranie,po prostu kretyn.

ocenił(a) serial na 10
Andrzejek324

Jasne,jakby Costner nigdy nie miał długich włosów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Psycho_Daddy

NAucz się czytać ze zrozumieniem a później się wypowiadaj. A ściemniasz to ty i tamten koleżka bo gdybyście jeden z drugim mieli stację TVS i sobie ją włączyli o 16:20 to byście zobaczyli co wtedy leci naprawdę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Psycho_Daddy

NAucz się czytać ze zrozumieniem to wtedy podyskutujemy. A kłamiesz ty i tamten koleżka, wymyśliliście sobie jakiś nieistniejący program i myślicie, że ktoś wam w to uwierzy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Psycho_Daddy

Skąd mam wiedzieć jak łącznie tego dziadostwa obejrzałem z 15 minut.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones